درباره پایه یک

سایت پایه یک هم اکنون منبع اصلی و یگانه ای برای خریداران و فروشندگان و بطور کلی دوستداران ماشین سنگین به حساب می آید ،این وبسایت با سازماندهی اطلاعات پراکنده و ناقص و با تکیه بر دانش تخصصی مدیران اجرایی خود که همگی از دست اندرکاران صنعت خودرو سنگین در کشور میباشند این امکاران را برای کاربران مهیا میکند تا بتوانند محصول مورد نظر خود را به سرعت و صحیح انتخاب نموده و از محل های مورد وثوق خریداری نمایند.
این وبسایت با رویکردی نوین به کاربران این امکان را میدهد که با مقایسه محصولات متنوع و با در نظر گرفتن مشخصات کامل محصولات عرضه شده از قیمت روز مطلع گردیده و اقدام به خرید یا حتی تبلیغ محصول خود در بازاری به وسعت یک کشور نمایند.
از دیگر مشخصه های ارزشمند سایت پایه یک ارسال پیامک انبوه به تمامی کاربرانی است که تمایل خود را از پیش برای تهیه محصولی خاص و با شرایط و قیمت مشخص،  ثبت و اعلام نموده اند.
این مجموعه تا کنون توانسته با اکثر شرکتهای خودرو ساز جهت تبلیغ محصولات جدید همکاری تنگاتنگی داشته و  آمادگی خود را برای تبلیغ موثر و کارامد محصولات ساخته شده توسط کمپانی های داخلی و خارجی اعلام میدارد.
ما برآنیم که با ارایه روشهای جدید فروش و تبلیغات مجازی به یاری خداوند متعال در جهت اعتلای صنعت خودرو در کشور در آینده گامهای موثری برداریم