درباره پایه یک

سایت پایه یک هم اکنون منبع اصلی و یگانه ای برای خریداران و فروشندگان و بطور کلی دوستداران ماشین سنگین به حساب می‌آید فعالیت خود را از سال 2000 شروع کرده است و با سازماندهی اطلاعات پراکنده و ناقص و با تکیه بر دانش تخصصی مدیران اجرایی خود که همگی از دست اندرکاران صنعت خودرو سنگین در کشور میباشند این امکان را برای کاربران مهیا کرده است تا بتوانند محصول مورد نظر خود را به سرعت و صحیح انتخاب نموده و از محل های مورد وثوق خریداری نمایند.

علاوه بر این پایه یک با رویکرد نوینی که دارد برای کاربران این امکان را فراهم کرده است که با مقایسه محصولات متنوع و با در نظر گرفتن مشخصات کامل محصولات عرضه شده از قیمت روز مطلع گردیده و اقدام به خرید یا حتی تبلیغ محصول خود در بازاری به وسعت یک کشور نماید‌.

لازم به ذکر است که بدانید پایه یک در زمینه تولید و پشتیبانی از قطعات خودرو های سنگین نیز فعالیت دارد و این امکان را برای کاربران ایجاد کرده است تا برای اطلاع از قیمت قطعه مورد نظر در بازار و یا خریداری آن با کارشناسان آن تماس حاصل فرماییند.

یکی دیگر از مشخصه های ارزشمند پایه یک اطلاع رسانی به طور انبوه به تمامی کاربرانی است که از پیش برای تمایل خود را برای تهیه محصولی خاص و با شرایط و قیمت مشخص‌، ثبت و اعلام نموده اند‌.

جالب است بدانید مهمترین قابلیت هایی که به سایت پایه یک اضافه شده است مقایسه بین کامیون‌هاست که همین امر باعث شده تا پایه یک از دیگر سایت هایی که در این زمینه فعالیت دارند متمایز شود.

این مجموعه تا کنون توانسته با اکثر شرتکهای خودرو ساز جهت تبلیغ محصولات جدید همکاری تنگاتنگی داشته و آمادگی خود را برای تبلیغ موثر و کارآمد محصولات ساخته شده توسط کمپانی های داخلی و خارجی اعلام میدارد‌.

ما برآنیم که با ارایه روشهای جدید فروش و تبلیغات مجازی به یاری خداوند متعال در جهت اعتلای صنعت خودرو در کشور در آینده گامهای موثری برداریم .