دریافت مجوز آزمایش ماشین های بدون سرنشین شرکت سامسونگ

۱۵ اسفند ۱۳۹۸
  • 0
  • 1289
دریافت مجوز آزمایش ماشین های بدون سرنشین شرکت سامسونگ

شرکت سامسونگ بلاخره موفق شد تا بتواند تکنولوژی هوشمند خود را آزمایش کند ، استفاده از این تکنولوژی در تمام ماشین ها می‌تواند مفید باشد و به رشد جوامع کمک کند ، این تکنولوژی یکی از بزرگ ترین تکنولوژی های می‌باشد که در خدمت بشر قرار می‌گیرد. طبق این گواهی نامه شرکت سامسونگ می‌تواند محصول خود را در خیابان های آمریکا تست نماید و آزمایش آن را در خیابان های واقعی اجرا نماید. شرکت سامسونگ توانست مجوز های لازم برای تردد این نوع خودرو را در شهر های کشور کره به دست بیاورد به همین دلیل سبب شده است تا محصولات شرکت سامسونگ مجوز تردد و آزمایش در شهر آمریکا را نیز به دست آورد. شرکت سامسونگ با داشتن هوش تکنولوژی بسیار بالا و داشتن متخصصان در این زمینه توانسته است به عنوان برترین شرکت های تولید کننده خودرو های بدون سر نشین در دنیا باشد این شرکت به دنبال تولید و عرضه خودرو به بازار های جهانی نبوده و نخواهد بود.

سامسونگ رانندگی بدون سرنشین

هدف اصلی شرکت سامسونگ از تولید ماشین های بدون سرنشین بیشتر کردن تکنولوژِی ماشین های هوشمند می‌باشد به صورتی که بتواند این علم به دست آورد خود را در اختیار دیگر شرکت ها قرار داده و به آن ها در ساخت این نوع ماشین ها از جمله کامیون و سواری کمک کند. شایعاتی در زمینه معرفی ماشین ها و کامیون های بدون سرنشین توسط شرکت تسلا در بازار وجود دارد ، اما این موضوعات تنها به عنوان یک حرف می‌باشد و به صورت قطعی نمی‌باشد ، اما با توجه به این که شرکت سامسونگ توانسته است اجازه های لازم را برای آزمایش این تکنولوژی دریافت کند پس انتظار می‌رود این موضوع در و بحث در مورد شرکت سامسونگ جدی تر باشد.

اما در این بازار عده ای زیادی از شرکت ها قصد فعالیت را دارند ، یکی از این شرکت ها وایمو می‌باشد ، این شرکت تحت نظر شرکت گوگل می‌باشد و جزء زیر مجموعه های این شرکت محسوب می‌شود.بی شک این دو شرکت تنها شرکت هایی نخواهند بود که بر روی این تکنولوژی در حال کار می‌باشد ، بلکه شرکت های دیگر هم بر روی این موضوع در حال فعالیت می‌باشند و در آینده ای نه چندان دور تمام این شرکت ها محصولات خود را وارد بازار ها خواهند کرد.

رانندگی بدون سرنشین سامسونگ

افزودن نظر جدید


لطفا معادله روبرو را حل کنید

7-5 =


هیچ نظری ثبت نشده است