کامیون کشنده ورزشی اویکو !!!

۱۵ اسفند ۱۳۹۸
  • 0
  • 1626
کامیون کشنده ورزشی اویکو !!!

کامیون ورزشی !!!

شرکت ایوکو کشنده ای را به بازار معرفی کرد که این کشنده با داشتن تجهیزات ورزشی توانسته است یکی از جدید ترین و بی مانند ها در صنعت کامیون های سنگین می‌باشد ، استفاده از لوازم ورزشی طناب های کشی و ... در داخل کابین راننده سبب شده است تا نظر هارا به خود جلب کند استفاده از بهترین متریال و مواد در ساخت آن همچنین استفاده از این لوازم ورزشی برای رانندگانی که در طول روز بیشتر زمان خود را در پشت فرمان می‌گذرانند مفید است ، استفاده از وسایل ورزشی در زمان استراحت رانندگان باعث تناسب و تندرسی آن ها می‌شود. همچنین می‌توانند به دلیل این که وقت کافی برای رفتن به باشگاه را ندارند از وسایل به کاربرده شده در داخل کابی برای ورزش استفاده کنند.

کشنده ورزشی ایوکو

این کامیون به نام fitcab  یکی از بزرگ ترین پروژه های شرکت ایویکو می‌باشد با استفاده از این کشنده در دسته کامیون کشنده های way  در محصولات اویکو دسته بندی می‌شود. هدف اصلی این شرکت آماده سازی ذهن و از بین بردن خستگی رانندگان در طول سفر می‌باشد استفاده از وسایل ورزشی و همچنین ورزش کردن سبب می‌شود علاوه بر تغییر روحیه رانندگان موجب سلامتی و شادابی آن ها بشود. استفاده از بارفیکس در داخل کابین این کشنده ، استفاده از تخت های تاشو مناسب برای ورزشکاران و استفاده از وسایل ورزشی بر روی آن ، داشتن وزنه بند کشی یکی دیگر از وسایل ورزشی استفاده شده در داخل کابین می‌باشد. استفاده از این ابزار با توجه به طراحی دقیق شرکت اویکو سبب شده است تا در بهترین و راحت ترین حالت بتوانید فعالیت ورزشی داشته باشید.

در حال حاضر این شرکت برنامه خاصی برای تولید انبوه این محصول ندارد ، به همین دلیل فعلا منتظر باز خورد مشتریان می‌باشند تا بتوانند بازار را در آینده در دست بگیرند و بتوانند به راحتی محصولات خود را با توجه به سلیقه مردم ساخته و به فروش برسانند. به همین دلیل شرکت ایویکو در نمایشگاه و مسابقه اروپا در کشور آلمان این محصول منحصر به فرد و نو ظهور خود را به نمایش بگذارد تا مردم آن را از نزدیک بهتر بتوانند ببینند. به دلیل به دست آوردن نظرات مردم این شرکت قصد دارد درسال 2019 این اقدامات را انجام بده.

افزودن نظر جدید


لطفا معادله روبرو را حل کنید

8*5 =


هیچ نظری ثبت نشده است