صفحه اصلی محتوا اخبار corona's-impact-on-domestic-and-foreign-transport

تاثیرکرونا در حمل و نقل داخلی و خارجی

۲۲ اسفند ۱۳۹۸
  • 0
  • 175
تاثیرکرونا در حمل و نقل داخلی و خارجی

در این مقاله به بررسی عوامل اصلی و تاثیرگذار در حمل و نقل ویروس کرونا میپردازیم و بررسی خواهیم کرد که به چه دلیل این مورد سبب می شود تا قیمت های کالا ها در حمل و نقل جاده ای ائم از حمل و نقل داخلی و خارجی بالا تر برود.

یکی از مشکلات امروز بزرگ ترین صادر کنندگان بسته بودن راه های ارتباطی میان کشورهای مختلف است و همچنین ندادن اجازه خروج از داخل کشور یکی از بزرگ ترین دلایل اصلی امروز در بازار های داخلی و خارجی است که در نهایت منجر به گران تر شدن محصولات در بازار خارجی و داخلی در کشور ها شده است.

و اما اصلی ترین مشکل رانندگان و کامیون داران نبود بار داخلی و خارجی است ، به دلیل قطع شدن امکان دسترسی به شهر های مختلف توسط نیرو های انتطامی و ندادن اجازه به حمل و نقل های برون شهری این موضوع را سبب شده است ، اما مهم ترین موضوع در مورد حمل و نقل های داخلی کشور این است که رانندگان با نداشتن بار برای جا به جایی و همچنین نبود سرمایه مناسب در زمان نزدیکی به عید با عث نگران و ناراحتی بسیاری از رانندگان و مردم شده است.

قیمت های بسیار بالا محصولات نشان دهنده نبود کالا به اندازه تقاضای مردم در سطح شهر ها استان ها و حتی روستا ها می‌باشد. کامیون های کشنده خارجی امروز به دلیل نداشتن اجازه برای خروج از داخل کشور امروزه مجبور به ایستادن در داخل کشور می‌باشند تا تکلیف ویروس کرونا مشخص نشده باشد نمیتوانند به خوبی از داخل کشور خارج شوند.

دلیل این همه مدیریت و کنترل حمل و نقل مانند بسته شدن مرز ها و... چیست؟

همه ما در مورد ویروس کرونا جدید اطلاعاتی را شنیده ایم و میدانیم تا یک هفته بدون هیچ نشانه ای در بدن یک فرد بالغ وجود دارد حال اگر در حین تولیدات و یا باربری فردی که در حال جا به جا کردن و یا تولید و حتی بار زدن به کامیون دارای این ویروس باشد در حقیقت ویروس ها را به خوبی به محصولات انتقال داده است و این مشکل در کالا هایی که با کامیون های یخچال دار حمل می‌شود به شدت خطر ناک تر می‌باشد زیرا به خوبی میتواند در مناطق سرد رشد کرده و سرعت تمام کابین یک کشنده یخچالی را آلوده کند.

سخن آخر

امروزه تمامی دستگاه های قضای و ایمنی و.... در داخل کشور به دنبال بهبود این وضعیت و همچنین جلوگیری بیشتر این ویروس به سر تا سر دنیا می‌باشند ، امید است با کنار هم بودن و رعایت کردن این مشکل به عنوان یکی از بزرگ ترین مشکلات تمام مردم از جمله کامیون ها و رانندگان آن ها را به زود حل کرده تا دوباره چرخه فعالیت در سر تا سر ایران و کشور های همسایه را اندازی شود و بدون هیچ مشکلی شروع به فعالیت کنیم تا باز هم روز های خوب به کشور عزیزمان بازگردانده شود.

 

افزودن نظر جدید


لطفا معادله روبرو را حل کنید

5+5 =


هیچ نظری ثبت نشده است