درباره کشندهای اسکانیا سری R

۱۴ مهر ۱۳۹۸
  • 1
  • 1353
درباره کشندهای اسکانیا سری R

 

در این مقاله قصد داریم به بررسی خانواده سری R  اسکانیا یکی از معروف ترین و پر مخاطب ترین کامیون کشنده های شرکت اسکانیا بپردازیم. این سری یکی از محبوب ترین کشنده ها در جهان می‌باشند.کشنده های اسکانیا سری R  به دلیل داشتن راحتی و همچنین استفاده از جدید ترین امکانات در داخل کابین راننده سبب شده است به این سری لقب سلطان جاده ها را بدهند. راحتی بیش از اندازه این کامیون کشنده های اسکانیا با داشتن قابلیت های منحصر به فرد که در ادامه به معرفی هر یک از این امکانات می‌پردازیم.

طراحی سری R اسکانیا

یکی از بهترین طراحی ها در سری آر اسکانیا می‌باشد در این سری کشنده ها با داشتن جدید ترین دیزاین در داخل و خارج آن باعث شده است تا رانندگان را به خود جذب کند.استفاده از از مواد اولیه به کار رفته از بهترین نوع می‌باشد ، به همین جهت می‌توانیم استفاده از این نوع کشنده ها برای مسافت های طولانی و بار های بسیار سنگین مورد استفاده قرار می‌گیرد به دلیل توانایی حمل 44 تن بار با استفاده از کشنده های اسکانیا سری R  می‌توانیم حجم بسیار زیادی از بار را با استفاده از این کشنده ها انتقال بدهیم. این سری از کامیون های شرکت اسکانیا در سال 2010 مورد طراحی مجدد قرار گرفت و شکل جدید خود را به بازار های جهانی عرضه کرد از سال 2010 تا به امروز سری آر اسکانیا توانسته است پیشرفت های چشم گیری داشته باشد، یکی از بزرگ ترین پیشرفت های این شرکت تولید کشنده های جدید از خانواده سری R  می‌باشد.

اسکانیا سری R

طراحی موتور سری R

کشنده های اسکانیا سری آر در طراحی داخلی موتور دارای انواع مختلفی می‌باشند استفاده از موترو های متفاوت با پیشرانه های مختلف در ساخت این سری از اسکانیا متفاوت می‌باشد اما تمام آن ها از موتور هایی با قدرت v8 بهره می‌برند ، استفاده از قدرت 500 ت 700 اسب بخار در بین خانواده سری r  متفاوت است.با داشتن جعبه دنده های قدرتمند که با استفاده از این نوع جعبه دنده ها تعویض دنده به خوبی و به راحتی صورت می‌گیرد ، و قابلیت حالت دستی و اتوماتیک دارد.استفاده از تکنولوژی استاندارد آلایندگی یورو 5 در ساخت این کشنده سبب شده است به عنوان یکی از کشنده های دوست دار محیط زیست شناسایی بشود. استفاده از سیستم تعلیق بادی با استفاده از فنر های بسیار نرم که در هنگام پیچ بسیار آهسته و داشتن عملکر بسیار خوب یکی از بهترین مزیت های آن محسوب می‌شود.

اسکانیا سری آر

قیمت

با داشتن قیمت بسیار خوب این سری از کشنده های اسکانیا سبب شده است به عنوان بهترین ها باشد. با استفاده از بهترین متریال در ساخت آن به همراه داشتن قیمت بسیار پایین آن باعث شده است تا مخاطبان زیادی داشته باشد.

 

افزودن نظر جدید


لطفا معادله روبرو را حل کنید

6-1 =


شاهین صمدی

۱۳۹۸/۰۸/۲۲

واقعا سایت پایه یک بعنوان بهترین سایت ماشین سنگینه ، من سایت به این باحالی ندیدم واقعا دمتون گرم . جای یه همچین چیزی توی دنیای کامیون ها کم بود .