بررسی کامیون های سری G اسکانیا

۱۷ مهر ۱۳۹۸
  • 0
  • 2132
بررسی کامیون های سری G اسکانیا

در این مطلب قصد داریم تا به بررسی اسکانیا سری G بپردازیم. اسکانیا یکی از بهترین تولید کنندگان ماشین های سنگین کشنده در جهان می‌باشد ، محصولات این شرکت به تمام جهان ارسال می‌شود استفاده از بهترین متریال در ساخت کشنده های اسکانیا سبب شده است محصولات این شرکت یکی از بهترین ها در مسافت های طولانی باشد. استفاده از ماشین های ساخت شده توسط این شرکت در آتش نشانی ، ساختمان سازی ، راه سازی و... مورد استفاده قرار می‌گیرد. سری جی تولید شده توسط این کمپانی کشنده ای می‌باشد ما بین سری آر و سری پی در بین محصولات شرکت اسکانیا ، از لحاظ اندازه و قدررت این سری مابین دو سری P,G می‌باشد.

طراحی خارجی

  • کابین های کشنده های ساخته شده توسط شرکت اسکانیا به راحتی معروف می‌باشد. استفاده از جلو پنجره های وی شکل در ساخت آن سبب شده است تا بتواند یکی از بزرگ ترین اصول آیرودینامیک را در آن رعایت کند. استفاده از ظاهری مدرن تر نسبت به نسل های گذشته یکی از بزرگ ترین مزیت های این شرکت می‌باشد. استفاده از رنگ های متنوع با توجه به سلیقه مورد نظر شما قابل سفارش می‌باشد. طراحی استفاده شده در قسمت سپر آن بسیار زیبا می‌باشد و با داشتن چراغ های مستطیلی ساده بسیار ظاهر ساده و زیبایی دارد.

طراحی داخلی

  • داخل کابین کشنده های ولوو با استفاده از طراحی مدرن و بسیار خاص با توجه به این موضوع که سری G اسکانیا از سری R  اسکانیا کوچک تر می‌‍باشد اما در ساخت آن به گونه ای طراحی شده است که شما احساس کم بود جا نخواهید کرد و همانند سری R می‌توانید به راحتی از ان استفاده کنید. استفاده از مرغوب ترین اجناس در کناراستفاده از جدید ترین تکنولوژی ها برای ساخت این سری از کشنده های اسکانیا سبب شده است تا مشتریان بهتری را برای خود داشته باشد در کنار راحتی اسکانیا با داشتن کروز کنترلر در داخل تمام مدل های سری G استفاده از بهترین صندلی ها که در هنگام استفاده از آن احساس راحتی به راننده دست خواهد داد.   

scaniagseries

موتور

  • استفاده از موتور های 9 و13 لیتری اسکانیا در ساخت سری های G به همراه داشتن یورو 6 که می‌توانید به راحتی از موتور های آن استفاده کنید ، استفاده از این موتور ها مختص به شرکت اسکانیا می‌باشد. با داشتن قدرت 400 اسب بخاری موتور های 13 لیتری این شرکت و همچنین قدرت موتور های 5 سیلندر 9 لیتری 230 ، 280 ،320اسببخاری می‌باشد.

گیربکس

  • استفاده از گیربکس اتوماتیک اپتیکروز در ساخت آن سبب شده است تا بتوانید به راحتی با استفاده از این گیربکس ها راننده بتواند بدون نیاز به تعویض دنده و استفاده از دنده اتومات شما می‌توانید به راحتی بدون نیاز به تعویض دنده به رانندگی خود ادامه بدهید. استفاده از فنر های با قابلیت تنظیم تمام بادی در ساخت آن سبب شده است تا بتواند به راحتی از آن در معادن و مسیر های سخت استفاده کرد. استفاده از سیستم ترمز ABS /ASR  وesp سبب شده است تا در قسمت امنیت و ترمز های آن نیازمند نخواهد بود. با داشتن ارزش خرید بالا شما می‌توانید به عنوان یکی از انتخاب های خوب خود این کشنده را مد نظر داشته باشید و از آن به خوبی استفاده کنید.

scania-gseries

افزودن نظر جدید


لطفا معادله روبرو را حل کنید

7-3 =


هیچ نظری ثبت نشده است