کامیون و کشنده های مرسدس بنز در ایران

۱۴ مهر ۱۳۹۸
  • 0
  • 5048
کامیون و کشنده های مرسدس بنز در ایران

در این مقاله قصد داریم تا در مورد کامیون و کشنده های بنز در ایران اطلاعاتی را در اختیار شما قرار بدهیم ، کامیون های استفاده شده در این مقاله در ایران مونتاژ و تولید می‌شوند و محصولات وارداتی را مورد بررسی قرار نمی‌دهیم. از زمان های قدیم شرکت بنز کامیون های خود را به کشور ایران صادر کرده است بهترین کامیون وارد شده به ایران بنز مایلر می‌باشد ، بنز های مایلر با داشتن قدرت بسیار بالا و توانایی های عجیب یکی از بهترین کمپرسی هایی محسوب می‌شوند که در ایران فعالیت دارد. امروزه همچنان با گذشت زمان بنز های مایلر یکی از بهترین های بازار ایران می‌باشند و هنوز هم در بازار داخلی ایران خرید و فروش می‌شوند ، استفاده از این نوع بنز ها در ساختمان سازی و حمل و نقل نخاله ، سنگ و... در ایران کاربرد دارد.

استفاده از کمپرسی های مایلر در ایران امروزه بیشتر در داخل شهر ها به کاربرده می‌شود ، در ساختمان سازی بسیار موثر است ، در گذشته از مایلر ها در حملو نقل باری در بین شهری نیز استفاده می‌شد ، اما امروزه به دلیل ساخت انواع مختلف و مدرن کمپرسی در ایران دیگر از کمپرسی های مایلر در بین شهری استفاده نمی‌شود.یکی دیگر از بنز های محبوب در بازار داخل ایران بنز آکسور می‌باشد این بنز با داشتن قابلیت های بسیار و همچنین داشتن مدل های مختلف و پیشرفت هر ساله آن توسط شرکت بنز و اضافه کردن امکانات به روز به این کشنده ، کمپرسی بنز باعث می‌شود همواره کشنده خود را به روز نگه داشته و باعث می‌شود این خانواده جایگاه برتر خود را از دست ندهد و همواره در بین بهترین خانواده های ماشین های سنگین باشد. با داشتن تکنولوژِی های روز و به کاربردن بهترین ابزار در تولید این خانواده سبب شده است تا یکی از بهترین کشنده ها و کمپرسی های روز دنیا باشد.

بنز مایلر

با توجه به تقاضای زیاد گروه آکسور در ایران و خاورمیانه شرکت ایران خودرو دیزل می‌باشد ، این شرکت در ایران با داشتن گواهی رسمی از شرکت بنز می‌تواند علاوه بر تولید کشنده آکسور و کمپرسی آکسور کمپرسی های بنز را تولید و مونتاژ کند با استفاده از بهترین متریال در ساخت محصولات بنز در ایران خودرو دیزل ، باعث شده است تا محصولات این شرکت علاوه بر تامین بازار داخل بتواند به کشور های دیگر نیز محصولات خود را صادر کند. اما همچنان شرکت ایران خودرو دیزل کمپرسی های مایلر شرکت بنز را در ایران تولید می‌کند. یکی دیگر از بزرگ ترین محصولات مونتاژ شده از طرف کمپانی بنز در ایران ساخت کامیونت های 608 در ایران بود ، معمولا از بنز های 608 در اسباب کشی جابه جایی و حمل و نقل ابزار آلات استفاده می‌شود. نام دیگر بنز 608 بنز خاور می‌باشد ، استفاده از این بنز در ایران بسیار کاربرد دارد ، علاوه بر کشور ایران این محصول در کشور های افغانستان و پاکستان هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از این نوع کامیونت های قدیمی در ایران هنوز مورد استفاده قرار می‌گیرد ، استفاده از بنز های 608 به دلیل کم خرج بودن و توانایی بسیار بالا در حمل بارهای سنگین همچنان مورد در ایران مورد استفاده قرار می‌گیرد.

امروزه به دلیل تحریم های خارجی علیه ایران خط تولید بنز های آکسور متوقف شده است و شرکت ایران خودرو دیزل نمی‌تواند محصولات آکسور و ... را در ایران تولید کن به دلیل نداشتن قطعات تولیدی آن خط تولید موتوقف شده است یکی دیگر از مهم ترین مسائل که پیرامون این موضوع پیش آمده است افزایش قیمت بنز های خانواده آکسور در ایران می‌باشد ، به دلیل کم شدن این محصول در ایران قیمت آن روز به روز در حال افزایش می‌باشد. امروزه هنوز هم این محصولات تولید شده جزء بهترین کامیون های موجود در ایران می‌باشد. 

افزودن نظر جدید


لطفا معادله روبرو را حل کنید

7+5 =


هیچ نظری ثبت نشده است