صفحه اصلی محتوا بلاگ about-scania-s-series

اسکانیا سری اس

۲۴ دی ۱۳۹۸
  • 0
  • 1954
اسکانیا سری اس

در این مطلب از وب سایت پایه یک قصد داریم تا اسکانیا سری اس S را مورد بررسی قرار دهیم ، امیدواریم این مطلب برای شما مفید باشد.

مقدمه 

تاریخچه اسکانیا سری S

شرکت اسکانیا یکی از بزرگ ترین شرکت های تولید کننده ماشین های سنگین برای حمل و نقل های درون شهری و برون شهری می‌باشد ، این شرکت به دلیل داشتن جدید ترین متد های روز دنیا توانسته است بازار داخلی هر کشور را تحت تاثیر خود قرار دهد ، استفاده از متریال با کیفیت در ساخت کامیون و کشنده های سنگین اسکانیا سری اس سبب شده است تا از سری S در حمل و نقل‌های بین المللی استفاده شود. همچنین کسب رتبه های برتر در زمینه کشنده های سنگین وزن شرکت اسکانیا توانسته است کشنده های سری اس خود را به خوبی به فروش برساند و رتبه برترین کشنده را به خود نسبت بدهد.

موفقیت سری اس  

در سال 2017 توانسته است رتبه بهترین کامیون کشنده را سری اس به خود اختصاص بدهد این سری در حالتی برنده بهترین کشنده سال شده است که کشنده بنز آکتروس دارای جدید ترین پیشرانه این شرکت در سال 2017 بوده است که دارای بهترین نوع استاندارد های آلایندگی می‌باشد و رقیب بعدی سری S کامیون کشنده ایوکو استرایس می‌باشد که به تازگی در سال 2017 معرفی شده بود اما سری اس با داشتن اصالت و راحتی کاربری توانست این مقام را با 149 تایید به خود اختصاص بدهد. 

اما جالب است بدانید در قوانین جایزه ITOY  زمانی یک کشنده مورد تایید قرار می‌گیرد و بیشترین تاییدیه را دریافت خواهد کرد که حداقل طی 12 ماه به بازار عرضه شده باشد و کمک بسیاری برای بهره برداری از حمل و نقل جاده ای کرده باشد و سبب افزایش بهره‌وری جاده ای شده باشد و همچنین استفاده از جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا باشد و بتواند ایمنی خوبی را داشته باشد ، علاوه بر تمام این موارد دارای راحتی و استاندارد آلایندگی بسیار خوبی باشد.

اسکانیا سری اس S

اسکانیا سال 2016 سری جدید خود به نام اس را معرفی کرد و این سری با داشتن رابط کاربری راحت تر و  ایمنی بسیار بالا تر نسبت به رده اسکانیا سری R  توانست پس از سال های سری R را کنار زده و خود را در جایگاه بهترین مدل اسکانیا قرار بدهد و درنهایت بتواند به عنوان بهترین سال انتخاب شود ، استفاده از نقاط قوت و اساس سری قبلی یعنی آر و بهبود عملکرد های آن سبب شد بهترین مدل یعنی اس پدید بیاید. تقویت خدمات پس از فروش در سری S  کمک کرده است تا کاربران راحت تر بتوانند این سری را انتخاب کنند.

طراحی داخلی اسکانیا سری اس S 

کابین جدید با ارگونمیک بسیار بهتر استفاده از جدید ترین تکنولوژی ها در داخل کابین این سری طراحی کف اتاق به صورت صاف و بدون هیچ گونه مانع ای به شما این امکان را می‌دهد در طول مسیر بتوانید به راحتی در داخل کابین جا به جا شوید ، و همین امر به راننده تجربه رانندگی با یک سواری را می‌دهد که احساس راحتی را به همراه خواهد داشت. قرار گیری جایگاه صندلی راننده نزدیک تر به شیشه جلویی سبب شده است تا دید وسیع تری را داشته باشد و بتواند به خوبی بر روی جاده تسلط داشته باشد سطح شیشه جلویی بزرگ تری شده است صفحه آمپر و اعلانات آن پایین تری قرار گرفته است و توانسته به خوبی مورد توجه قرار بگیرد.

طراحی موتور اسکانیا سری اس 

این سری موفقیت های خود را به دلیل داشتن قدرت بسیار بالا در طراحی موتور آن می‌باشد و همین دلیلی است بر موفقیت آن که توانسته است بسیار از خریداران و رانندگان را به خود جذب کرده و بتواند به عنوان بهترین باشد ، استفاده از تکنولوژی آلایندگی جدید استفاده از سیستم ایمنی بسیار بالا رابط کاربری راحت در زمان دسترسی به موتور و تعویض قطعت مصرفی آن نمونه هایی از قدرت نمایی اسکانیا در طراحی موتور سری اس می‌باشد.

گیربکس اسکانیا S

استفاده از تکنولوژی به خصوص شرکت اسکانیا کمک کرده است تا این مدل به خوبی بتواند مصرف سوخت را در قسمت تعویض دنده ها را پایین بیاورد همچنین سرعت در تعویض دنده در سری اس کمک می‌کند تا کشنده به سرعت پس از ایست کامیل و یا پس از حرکت به جاده بازگردد و همچنین در مسیر هایی با شیب بسیار زیاد و یا مسیر های لغزنده بتواند به سرعت باعث کاهش سرعت کشنده شود.

قدرت موتور اسکانیا S

اسکانیا با داشتن قدرت بسیار بالا در زمینه موتور توانسته است به خوبی در زمینه های مختلف پاسخ گوی نیاز رانندگان و خریداران خود باشد به همین دلیل است که می‌توانیم با استفاده از کشنده های سری اس این شرکت بار های بسیار سنگین را در سطح خارجی به راحتی جا به جا کرد و در نهایت بار های بسیار سنگین را به مقصد مورد نظر خود رساند ، بدون داشتن هرگونه مشکل در طول مسیر و به شما این اطمینان خاطر را می‌دهد که می‌توانید به آن اعتماد کنید.

اسکانیا سری اس

نتیجه گیری کلی

اگر به دنبال یک کشنده بسیار قدرت مند میگردید که به شما کمک کند و به راحتی بتوانید تمامی بار های خود را به مقصد برسانید می‌توانید به راحتی کشنده های اسکانیا سری اس را انتخاب کنید به دلیل داشتن طراحی زیبا قدرت بالا وراحتی کاربری تمام این ویژگی ها سبب خواهد شد تا شما بتوانید به خوبی مسیر خود را طی کنید و بدون داشتن هرگونه مشکل به مقصد خود برسید.
 

افزودن نظر جدید


لطفا معادله روبرو را حل کنید

9+5 =


هیچ نظری ثبت نشده است