صفحه اصلی محتوا بلاگ about-lonestar-internash

کامیون اینترناش سری lonestar

۱۹ آبان ۱۳۹۸
  • 0
  • 3807
کامیون اینترناش سری lonestar

با سلام خدمت تمام دوستان و همراهان وب سایت پایه یک در این مقاله از وب سایت پایه یک قصد داریم به معرفی کشند های اینترناش سری لون استار ( LoneStar ) بپردازیم امیدواریم  این مقاله برای شما مفید باشد.

کامیون کشنده های اینترناش یکی از بهترین های بازار در جهان می‌باشد ، این کشنده های آمریکایی هنوز هم در بازار های ایرانی و خارجی به ندرت پیدا می‌شوند و یا اصلا پیدا نمی‌شوند ، به دلیل کم بودن این محصول و تولیدات کم آن محصولات شرکت اینترناش در دنیا به صورت خیلی کم پراکنده شده است ، همچنین یکی از دلایلی که در بازار ها کم تر از کشنده های اینترناش صحبت می‌شود ، گران بودن این کشنده ها می‌باشد.

کشنده اینترناش به دلیل ساخت شده از بهترین متریال در بازار های خارجی و داخلی از قیمت بسیار بالایی دارند ، به همین دلیل این شرکت محصولات خود را به ویژه کشنده های سری لون استار را مانند خیلی از شرکت های دیگر به تولیدات انبوه نمی‌رساند. تمام رانندگان در ایران از اینترناش قدیمی سری لون استار پرچی که بدنه و کابین آن به وسیله پرچ هایی تو در تو ساخته شده بود ذهنیت کلی دارند و حداقل یک بار این محصول را مشاهده کرده اند ، و از آن خاطراتی هم دارند. قدرت این سری از کامیون های اینترناش در طراحی و ظرافت و دقت طراحی آن نهفته است به همین دلیل است اگر شما حتی علاقه مند به ماشین های سنگین نباشید با دیدن این صحنه به خوبی مجذوب زیبای و ظرافت این محصول خواهید شد.

در ساخت ماشین های سنگین و کشنده ها شرکت ماک و اینترناش هنوز هم سنت دیرینه خود را در طراحی ماشین ها رعایت می‌کنند ، به صورتی که اگر شما به مدل های قدیمی این شرکت هم نگاهی بیندازید خواهید دید که تمامی سری های آن از یک طرح به عنوان طراحی پایه آن الهام گرفته اند ، که سبب شده است جلوه بسیار خاصی را به آن بدهد ، استفاده از مخزن های سوخت بسیار بزرگ و همچنین سپر های بزرگ و زیبا که از جنس کروم می‌باشد یکی از ساده ترین سنت های این شرکت می‌باشد که تا به امروز رعایت شده است.  این ترکیب قدیمی در کامیون های آمریکایی به ویژه کامیون کشنده های شرک ت اینترناش به خوبی به چشم می‌‍آید که شمارا به یاد فیلم های جنایی قدیمی آمریکایی می‌اندازد.

سری لون استار برای کارهای سخت و سنگین ساخته شده است البته دور از انصاف نباشد که بیشتر کشنده های تولید شده در کشور آمریکا توانایی حمل بسیار بالا و سنگین دارند ، و می‌توانند به راحتی تمام بار های سنگین را جا به جا کنند. طراحی منحصر به فرد آیرو دینامیکی این کشنده بسیار خوب می‌باشد که سبب شده است در بازار های جهانی از آن به عنوان کشنده سنگین یاد شود.

اگر سری کامیون های اینترناش را در جاده ببینید بسیار تعجب خواهید کرد ، به دلیل داشت ابعاد بسیار قول پیکر این کشنده شما را مجزوب خود می‌کند ، طراحی آن به صورتی است که هیچ شباهتی با بنز ، و کشنده های دیگر هم خانواده خود در آمریکا شباهتی ندارد و طراحی مختص به خود را دارد. تمام اجزاء این کامیون با نظم خاصی در کنار یک دیگر قرار گرفته اند که همین نظم بسیار خوب آن ها سبب می‌شود تا محصول بسیار مورد توجه افراد قرار بگیرد.

برای کسانی که در این کشنده از قبل سوارشده اند و با آن رانندگی را تجربه کرده اند با نشستن در داخل کابین سری جدید این کامیون کشنده متوجه خواهند شد که هیچ گونه تغیراتی در آن وجود ندارد و نسبت به گذشته بهبود یافته است ، چیدمان و طرز قرار گیری انواع المان ها در داخل کابین همانند اینترناش های لون استار سری های قدیمی است. نداشتن کمبود فضا و جلوگیری از این امر سبب شده است تا این کشنده و تمام سری های شرکت اینترناش از کمبود فضا رنج نبرند و راننده به خوبی بتواند در داخل کابین احساس راحتی کند.

استفاده از صفحه کیلومتر با دیزاین خاص سبب شده است تا این کشنده در حین رانندگی حس بسیار خوبی را به راننده بدهد و بتواند مورد توجه آن واقع شود ، در کابین این کشنده با داشتن جدید ترین صندلی ها و استفاده از بهترین ابعاد و بهترین متریال سبب راحتی راننده و کمک راننده در حین سفر با این کشنده می‌شود. از لحاظ فضا به شما این اطمینان داده می‌شود که هیچ وقت شما از لحاظ فضا کم نمی‌اورید. به دلیل تعبیه اکونومیک کابین در همه زیر و بالای تمام جا ها امکان قرار دادن وسایل هست.

استفاده از تکنولوژی

در ساخت این کشنده سعی شده است تا از تکنولوژی های به روز دنیا استفاده شده و در نهایت بتواند با داشتن تفاوت در این مورد با دیگر رقبا دست و پنجه نرم کند و هنوز هم جزئی از بهترین های بازار باشد ، برای کاهش وزن این کشنده از گرافیت در ساخت بدنه آن استفاده شده است یکی از بهترین متریالی است که در ساخت یک کامیون کشنده می‌توان استفاده کرد.

موتور کشند lonestar اینترناش

از موتور cummins ISX 15 و MaxxForce 13 تشکیل شده است ، با داشتن مدل های مختلف این موتور بسته به گیربکس های مد نظر دارای مدل های متفاوتی می‌باشد ، به همین دلیل دارای موتور دوگانه است ، دارای گیربکس های 10 ، 13 ، 15 ، 18 سرعته می‌باشد ، دارای پیشرانه مکس فورس است ، به همین دلیل در رده کشنده های مقرون به صرفه قرار می‌گیرد.  موتور های کامینز نسبت به موتور های مکس فورس که بر روی کشنده های نسب می‌شود ، مقرون به صرفه نیستند و اغلب دارای خرج های بسیار زیادی هستند.

افزودن نظر جدید


لطفا معادله روبرو را حل کنید

6-3 =


هیچ نظری ثبت نشده است