مشخصات کامیونت ایسوزو

۰۵ بهمن ۱۳۹۸
  • 0
  • 4582
مشخصات کامیونت ایسوزو

مقدمه کامیونت ایسوزو

در این مطلب از وب سایت پایه یک قصد داریم تا درباره کامیونت های شرکت ایسوزو اطلاعاتی را در اختیار شما قرار بدهیم امیدواریم این مطلب برای شما مفید باشد.

کامیونت های ایسوزو دارای مدل های مختلفی می‌باشد ، به دلیل داشتن قدرت بسیار زیاد این کامیونت های می‌توانند گذینه های بسیار خوبی باشند به همین دلیل شما می‌توانید به راحتی و با استفاده از این کامیونت ها در داخل شهر بار های سنگین و نیمه سنگین را جا به جا کنید استفاده از این کامیونت های ایسوزو سبب می‌شود به دلیل داشتن مصرف سوخت بسیار پایین در داخل شهر رانندگان بتوانند به راحتی و با هزینه کم همچنین داشتن استاندارد های روز آلایندگی جهان به کم تر شدن آلودگی در داخل شهر ها کمک می‌کند.

طراحی کامیونت های ایسوزو

استفاده از جدید ترین متد های روز دنیا برای ساخت کامیونت های ایسوزو سبب شده است بتوانید در هنگام استفاده از آن احساس بسیار راحتی داشته و در هنگام استفاده از جدید ترین متد های روز و آپشن های روز دنیا بتوانید به راحتی در این مسیر حرکت کنید ، به کار گیری آپشن های روز دنیا از جمله استفاده از سیستم هوشمند تعلیق ، سیستم هوشمند ترمز و... به امنیت کامیونت ایسوزو افزوده است ، به همین دلیل است مدل های مختلف آن در سر تا سر دنیا به خوبی به فروش میرسد ، در ادامه به بررسی دقیق کامیونت های باری ایسوزو می‌پردازیم.

کامیونت های ایسوزو به چند دسته تقسیم می‌شوند کامیونت های 5 تن کامیونت های 6 تن و کامیونت های 8 تن که هرکدام از آن ها مختص مصارف خاصی می‌باشد اما در صورت کلی طراحی داخلی و موتور آن ها شبیه به یک دیگر است و می‌توان آن ها را با هم یکسان دانست ، در بعضی موارد قدرت موتور آن ها متفاوت می‌باشد.

about-isuzu-trucks

ایمنی و سیستم ترمز

استفاده از جدید ترین سیستم ترمز برای مواقع اضطراری مزیت کامیونت های ایسوزو محسوب می‌شود استفاده از ترمز های ABS – EBD – ASR مزیت های کامیونت ایسوزو است که در این سبک از کامیوت های هیچ کدام از کامیونت های موجود در بازار ایران نتوانسته اند مانند ایسوزو قدرت بسیار بالای خوبی را در طراحی سیستم ترمز و ایمنی داشته باشند.

مشخصات موتور

استفاده از موتور 4 سیلندر به صورت خطی مزیت آن محسوب می‌شود که از این قدرت برای تمام مدل های آن استفاده می‌شود ، توربوشارژ و اینترکولر به عنوان همچنین سیستم تزریق سوخت به صورت مستقیم از مزیت های بزرگ کامیونت های ایسوزو محسوب می‌شود. استاندارد آلایندگی یورو 4 در تمامی کامیونت های ایسوزو رعایت شده است و به خوبی می‌توانیم تغیرات حاصل از این موضوع را مشاهده کنیم. 

مشخصات داخل کابین کامیونت ایسوزو

استفاده از بهترین متریال در ساخت صندلی راننده قابلیت جا به جایی در جهت های مختلف استفاده به عنوان مدرن ترین کابین در سطح بازار می‌باشد ، به کار گیری سیستم پخش صدا ، استفاده از سیستم تهویه سقفی ، کولر ، بخار و ... از مزیت های کابین کامیونت های ایسوزو می‌باشد اما در صورت کلی در داخل کابین شرکت ایسوزو به دلیل بالا نبردن بیش از حد قیمت های محصولات از آپشن های بسیار جدید و مدرن استفاده نکرده است و سعی شده است از آپشن های مورد نیاز استفاده شود تا هزینه ساخت آن بالا نرود.

isuzu.trucks-cabin

نتیجه کلی کامیونت های ایسوزو

به صورت کلی کامیونت ایسوزو به دلیل داشتن قدرت بسیار بالا موتور بسیار قوی و بدون صدا ، استفاده از موتور با کیفیت و خرج بسیار کم تر نسبت به مدل های دیگر به کار بردن سیستم سوخت رسانی هوشمند و همچنین از استفاده از سیستم های اینترکولر و توربوشارژ از مزیت های موتور آن محسوب می‌شود و می‌توانید آن را به عنوان یکی از بهترین موتور های به کار گرفته در کامیونت های حال حاضر دانست که در بازار های جهانی به فروش می‌رسد.

افزودن نظر جدید


لطفا معادله روبرو را حل کنید

6*4 =


هیچ نظری ثبت نشده است